• Voulon Accountants
    InVra Plus
    makelaar nu
    Tegelzetbedrijf Dijk
  • DynamicFit Gieten
    Sfeer
  • O&Ki Kindercentrum
    Grolsch 0.0
    Nedaplast
    SelectiefWerkt
  • Nanninga
    Style Hairprofessionals
    Autobedrijf Rob Boerema
    perdon fysiotherapie
  • Boutique La Vie
    Hoiting Transport
    Orel
    Namaco
  • Plus
    Box14
    sportcafe de Goorns
    De Klok Dranken
  • Aanhuis
    JJ Administratie- & Adviesbureau
    Jumbo Abbas
    Mijn Makelaar Meertens
  • Bust Hoveniers
    De Groot zonwering
    Wijnand Keukens
    Zelfpro

Gieten E4 doet goede zaken!

Gepubliceerd op:

Vandaag (zaterdag 4/4) de uitwedstrijd tegen FC Lewenborg E2. Niet compleet want Ivo en Teun waren op voorhand helaas al afwezig. Toen vrijdag Yordi (ziek) en Robin (Enkelblessure) ook nog afvielen moest er toch nog een en ander geregeld worden. Sander Vredenburg was op voorhand al benadert en op vrijdagavond waren Thom Brouwer en Lars Lokhorst gelukkig ook nog bereid gevonden om mee te gaan. Bedankt jongens!

Een belangrijke wedstrijd vandaag. Blijven we na de bloedstollende wedstrijd van vorige week de aansluiting vinden bovenaan of zou er bij puntverlies een gaatje vallen? De jongens waren in ieder geval weer vol enthousiasme aanwezig. Na de wedstrijdbespreking gingen we het veld op. Er werd vandaag gespeeld op kunstgras. We begonnen natuurlijk met Wouter in de goal, Jos, Sven en Lars achterin, voorin Thom en Sander en Jens in dezelfde positie als vorige week, iets teruggetrokken achter de voorhoede.

Vanaf de eerste minuut was het duidelijk dat Gieten hier kwam voor de punten. Thom had in de 1e minuut al een goede kans, maar de bal ging helaas net naast. Een paar minuten later kreeg Gieten een corner. Sven en Lars waren van achteruit meegekomen om met hun lengte het gevaar te stichten en de afleiding te zoeken bij de tegenstander. Jens pakte de bal en legde hem klaar, een kleine aanloop en met een mooie “indraaier” kwam er niemand aan te pas en de bal hing in de touwen (0-1). Iedereen gauw weer terug naar eigen helft om weer op zoek te gaan naar een nieuwe aanval en de druk op de tegenstander te houden. Ook Lewenborg kwam er af en toe door, maar echt gevaarlijk werden ze niet, want de verdediging stond goed. Sven en Jos stonden hun mannetje en Lars die de bal vaak veroverde kon makkelijk bij balbezit wat doorschuiven en met een mooi afstandsschot had hij nog bijna de 0-2 op de schoen, maar helaas kwam deze op de lat. Toch was het Gieten die weer scoorde. Door een prima opgezette aanval via Thom, kwam de bal op links bij Huub. Huub kapte de tegenstander uit en speelde de bal op Jens, die met een mooi schot de keeper kansloos liet (0-2). Met deze stand gingen we de kleedkamer in.

Tijdens de ranja werd er aan de jongens gevraagd hoe zij vonden dat het ging. Nou eigenlijk best goed, maar het overspelen moest wel beter. Hier waren wij het als leiding helemaal mee eens. Ook werd er nog de opmerking gemaakt dat we hier vorig seizoen met een 0-3 voorsprong de rust in gingen en het vlak na rust al 2-3 stond, waarna we uiteindelijk nog wel met 2-4 wonnen. Dit mocht ons niet weer gebeuren en we gingen weer naar het veld.

Gedreven begonnen we aan de 2e helft en alhoewel de meeste supporters volgens mij nog onderweg naar het veld waren was de 0-3 al een feit. Jos gaf een prachtige steekpass op Jens die daardoor alleen op de keeper afging en beheerst inschoot. Een paar minuten later was het alweer raak. Een ingooi aan de linkerkant. Jos gooide de bal naar Jens die op de achterlijn zijn mannetje passeerde en naar het doel liep en weer de keeper het nakijken liet (0-4). Gieten was de baas, maar kreeg daarna toch nog een goal tegen. Ook Lewenborg wist via een corner in een keer te scoren (1-4), maar nog geen minuut later was Gieten alweer aan de beurt. Ook wij kregen een corner en deze werd weer genomen door Jens. De bal ging hoog voor en waar Sven net onder de bal doorkopte was het Lars die hem er hard inknikte (1-5). Lewenborg had daarna nog de kans op een treffer, maar Wouter die het niet heel druk had was wel scherp en had nog een goede redding. De bal kwam weer in het spel en via een strakke pass van Huub, kreeg Sander kreeg hem in de loop mee en kon op volle snelheid richting doel en haalde hard uit (1-6). Klasse jongens er werd lekker overgespeeld en iedereen was betrokken bij het spel en ze waren nog niet klaar. Jens maakte na een lange rush nog de 1-7 en vlak voor tijd was het Sander die op aangeven van Jos nog de eindstand op het scorebord zette (1-8). Een prima wedstrijd en een goede teamprestatie. E4 doet weer helemaal mee!

De penalty’s gingen iets minder. Net als vorige week gingen er 3 van de 8 in.

Volgende week vrijdag staat er nog een oefenwedstrijd tegen Gieten E1 gepland en zaterdag zijn we vrij. 18 april spelen we de uitwedstrijd tegen Zuidhorn E3 om 10.45 uur. Tot dan!

 

Wilt u lid worden van onze voetbalvereniging?

Nieuwe leden (spelend of steunend) kunnen zich aanmelden door een aanmeldingsformulier in te leveren.

Download aanmeldingformulier