• coop
    Box14
    sportcafe de Goorns
    De Klok Dranken
  • Bust Hoveniers
    De Groot zonwering
    Wijnand Keukens
    Zelfpro
  • Boutique La Vie
    Hoiting Transport
    Bouwselect
    Namaco
  • Aanhuis
    JJ Administratie- & Adviesbureau
    Jumbo Abbas
    Mijn Makelaar Meertens
  • Voulon Accountants
    jobo
    makelaar nu
    Tegelzetbedrijf Dijk
  • O&Ki Kindercentrum
    Grolsch 0.0
    Nedaplast
    Orel
  • Nanninga
    Style Hairprofessionals
    Autobedrijf Rob Boerema
    perdon fysiotherapie

Gewijzigde indeling voor JO7 t/m JO11

Gepubliceerd op:

Beste ouders en verzorgers,
Hierbij presenteren we de gewijzigde indeling voor de jeugdteams JO7 t/m JO11.

Door een structureel tekort aan spelers bij de JO11 teams en een overschot aan spelers bij de JO8 hebben we spelers moeten omhoog schuiven van JO8 naar JO9, van JO9 naar JO10 en van JO10 naar JO11. De trainers hebben samen met de TC een indeling gemaakt waarbij diverse afwegingen zijn gemaakt. Uiteindelijk is in gezamenlijkheid besloten dat onderstaande indeling voor de 2e fase de teams het minste raakt en het beste is voor de ontwikkeling van de spelers.

Mocht u vragen hebben kan u die stellen aan Bas van Sluis ( Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. ), TC lid voor de JO7 tm de JO11 teams of Bert-Jan ten Hof ( Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. ).

Hieronder volgt de indeling:

JO7-1
Joris Heyting
Xavi Wolff
Vic Kamping
Aron van der Heijde
Evan Dollen
Giove Kuipers
Stan van der Veen
Sven van der Veen

JO8-1
Bram Verbeek
Marc-Adam Mpombo
Tristan Wulff
Jesse Kiers
Noah Hadderingh
Max Leuveld
Guus Story
Thomas Dam
Bart Paas

JO8-2 
Job van Sluis
Frank Veninga
Laure Stadtlander
Lieke Mensen
Finn van den Helder
Livia Zimmer
Daniel Banga
Maud Dollen

JO8-3 
Pepijn Meursing
Joost Glastra
Thijs Nijholt (Eext)
Daniel Bos
Noud Gerkes (Eext)
Valentijn Kamps
Pepijn Bouwman
Benjamin Verver (Eext)
Jamayro Spreen

JO9-1
Len Grobben
Liam van Rooden
Bryan Pepping
Bas Zandvoort
Vinz Kamping
Jace Oeben
Koen Piening
Vince Maliepaard
Noud Overduin

JO9-2 
Guus van Esch
Otis Hornstra
James Wattimena
Pim Weites
Jesse Wustefeld
Twan Vugteveen
Emiel Grob
Faas Malewicz

JO9-3
Sven Kuiper
Heben Mebrahtoe Tesfaniras
Matayo Kaburo
Merijn Kout
Koen Jippes
Jelte Vos
Isaac Eggens
Bas Dijkman
Jay van der Wal

JO10-1
Victor van Noordenburg
Karlijn Alberts
Luc Evan Mpombo
Dylan Bakker
Boy Ali
Senn Hadderingh
Matz Knegt
Sam Wilkens
Jamal Babars Balsha

JO10-2
Pim Popping
Nout Glastra
Roan Weijer
Jayden Hoiting
Sibren Bolland
Senna de Deugd
Tim Harms

JO11-1
Daan Harms
Daan Kors
Nienke Hoving
Gerben Koning
Isa Lopes Cardozo
Noud Wustefeld
Lars Tomesen
Duncan Groen
Twan Kruiter

JO11-2
Vince Engels
Ryan Verweel
Thijs Baas
Martijn Idema
Ayla Koops
Maybritt Oostra
Feruz Tesfaniras
Iyaaz Salarbaks
Sherzad Osman
Lucas Martens

Wilt u lid worden van onze voetbalvereniging?

Nieuwe leden (spelend of steunend) kunnen zich aanmelden door een aanmeldingsformulier in te leveren.

Download aanmeldingformulier