• Boutique La Vie
    Hoiting Transport
    Bouwselect
    Namaco
  • Nanninga
    Style Hairprofessionals
    Autobedrijf Rob Boerema
    perdon fysiotherapie
  • HCV
    JJ Administratie- & Adviesbureau
    Jumbo Abbas
    Mijn Makelaar Meertens
  • tos
    Grolsch 0.0
    Nedaplast
    Orel
  • Bust Hoveniers
    hotel restaurant Zwanemeer
    Autobedrijf Okken
    Zelfpro
  • Voulon Accountants
    jobo
    makelaar nu
    Tegelzetbedrijf Dijk
  • coop
    Box14
    sportcafe de Goorns
    De Klok Dranken

Gewijzigde indeling jeugdteams BOVENBOUW JO13 t/m JO19 seizoen 2022/2023

Gepubliceerd op:

De voorlopige teamindelingen voor de JEUGD-teams BOVENBOUW van de VV Gieten voor het seizoen 2022/2023 is gewijzigd.

Alle teams zullen worden ingeschreven als ST Gieten-Eext-teams. Klik door voor meer informatie over de voorlopige teamindelingen JO13 t/m JO19 seizoen 2022-2023. 

De voorlopige indeling is tot stand gekomen in samenwerking met de HO en de trainers (zij observeren het hele seizoen en zien de spelers het hele seizoen trainen en spelen), enkele leiders van zowel VV Gieten als VV Eext en de verantwoordelijke TC leden. Hierbij hebben we het volgende als uitgangspunt genomen :
- Binnen VV Gieten/VV Eext maken we geen onderscheid tussen eerste teams en tweede of derde teams als het gaat om het uitgangspunt van hoe leren we kinderen voetballen.
- Binnen deze geledingen zien we graag dat het kind onder juiste weerstand en met veel plezier het voetballen kan leren.
- Binnen VV Gieten/VV Eext delen we spelers ieder jaar in op basis van voetbaltechnische vaardigheden (techniek, tactiek, fysiek, handelingssnelheid), ambitie en motivatie (mentaliteit).
- De spelers met de meeste potentie worden ingedeeld in eerste teams en de overige spelers in de tweede of derde teams.

Wanneer kinderen/ouders/verzorgers na aanleiding van de gewijzigde indeling nog een nadere toelichting willen kan contact gezocht worden met de HO (Bert-Jan ten Hof) via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. 

VOORLOPIGE INDELING JEUGDTEAMS BOVENBOUW GIETEN/EEXT D.D. 28-06-2022

ST Gieten/Eext JO19-1
Trainer: Marnix Kruize


01. Tycho Exterkate
02. Sem Stoffers
03.Jarnick Spoelman
04. Lars Lokhorst
05. Joost Bakker
06. Jurjen Lanting
07. Huub Torenbosch
08. Jens Scholtens
09. Robin Kruize
10. Stijn Poortman
11. Ivo Reugebrink
12. Jos Huting
13. Abel Riensema
14. Sam Gebben
15. Levin Moek

ST Gieten/Eext JO19-2
Trainer: Gert Venema


01. Sander Vredenburg
02. Luca van der Tuin
03. Niels Alberts
04. Emiel Enting
05. Thom Brouwer
06. Jesse Remmelts
07. Jelmer Versendaal
08. Mathijs Posthumus
09. Wouter Hollander
10. Danny Aarbodem
11. Thijmen Buter
12. Melvin van der Sloot 
13. Nathnael Okbamichael Abraham
14. Merijn Berghuis

ST Gieten/Eext JO17-1
Trainer: vacant

01. Tijn Hoogland
02. Max Lenstra
03. Thom Lanjouw
04. Stan den Dunnen
05. Sverre Krol
06. Jeroen Meertens
07. Hugo van Oostenbruggen
08. Joran Sobering
09. Karsten Hilbrands
10. Stan Mulder
11. Wessel van Soest
12. Loeka Felix
13. Nick Siepel
14. Mike van Krimpen
15. Vince Remmelts

ST Gieten/Eext JO17-2
Trainer: Niels Venema 


01. Jasper Gaasterland
02. Wouter van Dijk
03. Remon Eilert
04. Marcus van 't Oever
05. Milan Enting
06. Fijs Folkerts
07. Henk Jan Jaspers
08. Max den Dunnen
09. Jasper Post
10. Brent Pronk
11. Guido Harms
12. Swen Mast
13. Thomas Vos
14. Dinand Volkmer
15. Balsha Abdulkader
16. Sander Stanneveld

ST Gieten/Eext JO15-1
Trainer: Peter Thijs


01. Sander van Oostenbruggen
02. Olle Krol
03. Simon Oever
04. Daniel Mulder
05. Thije van Elteren
06. Rafaell Rieske
07. Jurjen Kamping
08. Nils Kinds
09. Thomas Mellema
10. Damian Akkerman
11. Arend Caron
12. Rick Storm
13. Wiebe Brilleman
14. Daan van Nimwegen
15. Joris Wichers

ST Gieten/Eext JO15-2
Trainer: Roelof Popkes


01. Thijs Toutenhoofd
02. Stijn Hilbolling
03. Sven America
04. Kaiden Davids
05. Ruben Siegers
06. Lucas Duursma
07. Piet Langebeeke
08. Sam van Doren
09. Niels Popkes
10. Mats Tingen
11. Lenn Weites
12. Badr Balsha
13. Anita Niyomwungere
14. Aline Irokoze Ndayahunga
15. Arsema Okbamichael Abraham

ST Gieten/Eext JO14-1
Trainer: Ivan Draaier


01. Zoe Pepping
02. Maik Mennega
03. Madelief Siemons
04. David Kolijn
05. Steyn Bulthuis
06. Thobian de Groot
07. Fanuiel Henok Alemseged
08. Hanes Mebrahtoe Tesfaniras
09. Melle Berk
10. Nick van Zelst
11. Tiego Enting
12. Sander Mennega
13. Casper Klinkhamer
14. Raneem Alihaji Bakkour
15. Shahd Alsalameh
16. Kirsi Drenth

ST Gieten/Eext JO13-1
Trainer: Jens Scholtens & Ivo Reugebrink
ST Gieten/Eext JO13-2
Trainer: Charles Ndayizege

De JO13-1/JO13-2 worden in de aanloop na het nieuwe seizoen definitief ingedeeld. 

01. Lars Oostra
02. Stijn Comino
03. Sievert Bolland
04. Sil Brouwer
05. Toine Smink
06. Kerem Ekici
07. Daan van der Leij
08. Hermela Grmasion
09. Jelte Buerman
10. Jorn Bebingh
11. David Scheper
12. Louran Geres
13. Scott Tingen
14. Bram Wolterman
15. Sverre Lowe
16. Gijs Ottens
17. Sven Baert
18. Willem Houwing
19. Luca Meloni
20. Jake Moorlag
21. Hugo Moorlag
22. Enes Ekici
23. Lios Klevering
24. Robert Enting
25. Liam Koops
26. Tijl Malawicz
27. Thijs Jansen
28. Demi Pepping
29. Teun van Bostelen
30. David Mellema
31. Teun Knegt

Wilt u lid worden van onze voetbalvereniging?

Nieuwe leden (spelend of steunend) kunnen zich aanmelden door een aanmeldingsformulier in te leveren.

Download aanmeldingformulier