• Voulon Accountants
    Mijn Makelaar Meertens
    Nanninga
  • Dries Installatiebedrijf
    perdon fysiotherapie
    JJ Administratie- & Adviesbureau
    sportcafe de Goorns
  • Bouwselect
    Box14
    De Klok Dranken
    Style Hairprofessionals
  • rob
    tos
    coop
    Bust Hoveniers
  • Totalbility
    Buist
    HCV
  • AA en Hunze
    Jumbo Abbas
    Autobedrijf Okken
    Boutique La Vie
  • rico
    makelaar nu
    jobo
    Hoiting Transport

Aangepaste indeling seniorenteams VV Gieten

Gepubliceerd op:

Naar aanleiding van diverse  ontwikkelingen heeft de Technische Commissie besloten de senioren teamindeling zodanig aan te passen dat met minimale mutaties alle senioren teams zo  gelijkwaardig mogelijk zijn gevuld.

Eventuele vragen/opmerkingen n.a.v. de teamindeling kunnen gemaild worden ter attentie van de TC aan het volgende email adres:  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Klik door voor een compleet overzicht teamindeling senioren VV Gieten seizoen 2021-2022.


Team indelingen senioren 2021-2022
Ingedeeld door TC vv Gieten per 30 juli 2021

selectie Gieten 1 (3e klasse) en Gieten 2 ( res. 1e klasse)
Leiding: Rolf Veneboer/Wim Vos
1 Bas Alting
2 Jesper Dijkstra
3 David Modderman
4 Jort de Jong
5 Florian van der Heijde
6 Jarno Hoiting
7 Elmar Naber
8 Marnix Kruize
9 Lars Joel
10 Jorn Kremers
11 Jacco Martens
12 Stan Reugebrink
13 Thorsten Schuiling
14 Hidde van der Weide
15 Jeffrey Tappel
16 Frank Posthumus
17 Patrick Veldman
18 Roy Pijpker
19 Arno Dijkstra
20 Marten de Groot
21 Lex Meertens
22 Max Kamminga
23 Koen Meertens
24 Bas van der Ven
25 Jur Mulder
26 Mees ten Brinke
27 Getu Riensema
28 Rick Pijpker
29 Jort Jongejan
30 Tim Rijnberg
31 Gijs Hollander

Gieten 3 (res. 3e klasse )
Leider : Hans Toutenhoofd
trainer: Jaap Alting
1 Arjan Kiers
2 Bart van Calker
3 Lex Eleveld
4 Sander Smit
5 Stefan Drost
6 Peter van Dijk
7 Joey Overduin
8 Hugo Meertens
9 Nick Jager
10 Mart Veninga
11 Ubo Jeuring
12 Kyan Remmelts
13 Kerwin Tappel
14 Yannick Bom
15 Rick Veenhof

Gieten 4 (res. 4e klasse)
Leiding: Jordi Dijkema
1 Geir Lutjes
2 Henk Hilbolling
3 Guido Vedder
4 Jos Pothof
5 Arjen Warners
6 Jasper Stern
7 Mark Hilbolling
8 Mark van der Veen
9 Roeland Evers
10 Chiel de Jonge
11 Stephan van Veen
12 Kevin Sietsema
13 Mark Hagen
14 John Vinke
15 Tony Dijkstra
16 Martijn Lodder
17 Rick Hoiting

Gieten 5 (res. 5e klasse)
leiding: Hendrik Kolthof
1 Annique Reinders
2 Daan Hoogland
3 Dick Idema
4 Gabriel Meijer
5 Ivan Draaijer
6 Jarno Reinders
7 Jochem Prins
8 Mathijs Kinds
9 Niels Kolthof
10 Niels Venema
11 Roan Pul
12 Thijs Kolthof
13 Thijs Kramer
14 Bente Jonker
15 Niels Spoelman

Gieten 6 (res. 5e klasse)
Leiding: Hendrik Hilbolling/Martin/Rolf
1 Bert Venema
2 Danny Posthumus
3 Freddy Odolphy
4 Gerrit Ottens
5 Harm Glastra
6 Henk Meijer
7 Jaap Meursing
8 John Sietsema
9 Kevin Lopes Cardozo
10 Retze Dijkstra
11 Richard van Calker
12 Robert Glastra
13 Ronald Berghuis
14 Jeroen Eissens
15 Martijn van der Boom
16 Gert Malipaard
17 Jaap Popping
(Jouke Jan Meertens)

Gieten 7 (res. 5e klasse)
Leiding: Simon Dost
1 Bartho Venema
2 Coen Driebergen
3 Dennis Sietsema
4 Jurjen Sikkema
5 Leon Bakker
6 Meine van Dijk
7 Rick Veldhuis
8 Stefan Reitsema
9 Thomas Hadderingh
10 Thomas Speelman
11 Roelof Naber
12 Frank Speelman
13 Marcel Alberts
14 Bert Jan Ten Hof
15 Geert-Jan Warners
16 Jeroen Ottens
17 Peter Thijs
(Henk Jan Hadderingh)
(Gesienus Sikkema)

Trainingsavonden:
Gieten 1 en Gieten 2 Di en Do-avond olv Rolf Veneboer/ Wim Vos
Gieten 3 en Gieten 5 Di en Vr-avond olv Jaap Alting/Hendrik Kolthof
Gieten 4, Gieten 6 en Gieten 7 Do-avond olv Simon Dost

Wekelijkse bespreking samenstelling elftallen Donderdagavond 21:00/21:30

 

Wilt u lid worden van onze voetbalvereniging?

Nieuwe leden (spelend of steunend) kunnen zich aanmelden door een aanmeldingsformulier in te leveren.

Download aanmeldingformulier