• Bouwselect
    Box14
    De Klok Dranken
    Style Hairprofessionals
  • Totalbility
    Buist
    HCV
  • rob
    tos
    coop
    Bust Hoveniers
  • Voulon Accountants
    Mijn Makelaar Meertens
    Nanninga
  • rico
    makelaar nu
    jobo
    Hoiting Transport
  • AA en Hunze
    Jumbo Abbas
    Autobedrijf Okken
    Boutique La Vie
  • Dries Installatiebedrijf
    perdon fysiotherapie
    JJ Administratie- & Adviesbureau
    sportcafe de Goorns

Definitieve (voorlopige) indeling JEUDGTEAMS VV Gieten seizoen 2021-2022

Gepubliceerd op:

De definitieve (voorlopige) teamindelingen voor de JEUGD-teams van de VV Gieten voor het seizoen 2021/2022 zijn bekend. 

De JO7- t/m JO11-teams spelen als VV Gieten-teams. De JO12-1 t/m de JO19-teams zullen worden ingeschreven als ST Gieten-Eext-teams. Dit geldt ook voor de MO15-1. 

Klik door voor meer informatie over de voorlopige teamindelingen seizoen 2021/2022.

ST Gieten - Eext JO19-1

 

Trainer

Gert Sterken

 

Trainingstijden

Ma/Wo 20:00-21:30

     

Roepnaam

Tussenvoegsel(s)

Achternaam

Wessel

 

Greving

Gijs

van

Calker

Gijs

 

Hollander

Jorrick

 

Dokter

Bram

 

Maris

Tycho

 

Exterkate

Sem

 

Stoffers

Jarnick

 

Spoelman

Lars

 

Lokhorst

Joost

 

Bakker

Thom

 

Brouwer

Jurjen

 

Lanting

Jelmer

 

Versendaal

Huub

 

Torenbosch

Jens

 

Scholtens

Robin

 

Kruize

Ivo

 

Reugebrink

Jort

 

Jongejan

Thijmen

 

Feunekes

     

ST Gieten-Eext JO19-2

 

Trainer

Patrick Veldman

 

Trainingstijden

MA/Wo 20:00-21:30

     

Roepnaam

Tussenvoegsel(s)

Achternaam

Jurjen

 

Landman

Kaj

van der

Meer

Rick

 

Mekkes

Sander

 

Vredenburg

Lucas

 

Meijer

Luca

van der

Tuin

Niels

 

Alberts

Emiel

 

Enting

Max

 

Veninga

Jesse

 

Remmelts

Mathijs

 

Posthumus

Teun

 

Langebeeke

Thijmen

 

Buter

JO19-2 wordt aangevuld vanuit JO19-1

     

ST Gieten-Eext JO17-1

 

Trainer

Marnix Kruize

 

Trainingstijden

Di/Do 18:00-19:30

 
     

Roepnaam

Tussenvoegsel(s)

Achternaam

Stijn

 

Poortman

Jos

 

Huting

Abel

 

Riensema

Yannick

 

Pol

Stijn

 

Krol

Viggo

 

Maris

Max

 

Lenstra

Thom

 

Lanjouw

Stan

den

Dunnen

Sam

 

Gebben

Brent

van der

Weide

Jeroen

 

Meertens

Levin

 

Moek

Tijn

 

Hoogland

Tobias

 

Stuut

Wessel

van

Soest

Van JO17-1 zullen 3 spelers na de voorbereiding afvallen naar JO17-2

     

ST Gieten-Eext JO17-2

 

Trainer

Niels Kolthof

 

Trainingstijden

Di/Do- 18:00-19:30

     

Roepnaam

Tussenvoegsel(s)

Achternaam

Wouter

 

Hollander

Nathnael

 

Okbamichael Abraham

Danny

 

Aarbodem

Sverre

 

Krol

Merijn

 

Berghuis

Jasper

 

Gaasterland

Wouter

van

Dijk

Karsten

 

Hilbrands

Damian

 

Siegers

Wout

 

Plugge

     

ST Gieten-Eext JO15-1

 

Trainer

Peter Thijs en Marnix Kruize

Trainingstijden

Ma/Wo 18:30-20:00

     

Roepnaam

Tussenvoegsel(s)

Achternaam

Remon

 

Eilert

Vince

 

Remmelts

Henk Jan

 

Jaspers

Max

den

Dunnen

Joran

 

Sobering

Hugo

van

Oostenbruggen

Rick

 

Storm

Nick

 

Siepel

Brent

 

Pronk

Mike

van

Krimpen

Loeka

 

Felix

Joris

 

Wigchers

Olle

 

Krol

Joost

 

Schenkel

Wiebe

 

Brilleman

     

ST Gieten-Eext JO15-2

 

Trainer

Jur Mulder en Yannick Bom

Trainingstijden

Ma/Wo 18:30-20:00

     

Roepnaam

Tussenvoegsel(s)

Achternaam

Stan

 

Mulder

Marcus

van 't

Oever

Milan

 

Enting

Fijs

 

Folkerts

Jasper

 

Post

Guido

 

Harms

Thomas

 

Vos

Dinand

 

Volkmer

 Ruben

 

Siegers

Piet

 

Langebeeke

Niels

 

Popkes

Mats

 

Tingen

Lenn

 

Weites

Swen

 

Mast

Lucas

 

Duursma

     

ST Gieten-Eext MO15

 

Trainer

Niels Venema / Ivan Draaier

Trainingstijden

Ma-Wo 17:15-18:30

     

Roepnaam

Tussenvoegsel(s)

Achternaam

Aline Irokoze

 

Ndayahunga

Arsema

 

Okbamichael Abraham

Anita

 

Niyomwungere

Lianne

 

Landman

Jildou

 

Vonk

Sabiela

 

Henok Alemseged

Lisa

 

Draaijer

Julia

 

Mulder

Muzit

 

Mebrahtoe Tesfaniras

Eefke

 

Plugge

Soraya

 

Lina

Silke

 

Lokhorst

     

ST Gieten-Eext JO13-1

 

Trainer

Peter Thijs

 

Trainingstijden

Ma-Wo 17:00-18:15

     

Roepnaam

Tussenvoegsel(s)

Achternaam

Simon

van 't

Oever

Daniel

 

Mulder

Sander

van

Oostenbruggen

Thije

van

Elteren

Jurjen

 

Kamping

 Sander

 

Mennega

Nils

 

Kinds

Thomas

 

Mellema

Elyezel

 

Kaburo

Arend

 

Caron

Esmee

 

Stuut

Toine

 

Smink

Jelte

 

Buerman

Damian

 

Akkerman

     

ST Gieten- Eext JO13-2

 

Trainer

Tim Rijnberg / Jort Jongejan

Trainingstijden

Di/Do 18:00-19:15

 
     

Roepnaam

Tussenvoegsel(s)

Achternaam

Zoe

 

Pepping

Maik

 

Mennega

Madelief

 

Siemons

David

 

Kolijn

Thijs

 

Toutenhoofd

Steyn

 

Bulthuis

Thobian

de

Groot

Fanuiel

 

Henok Alemseged

Hanes

 

Mebrahtoe Tesfaniras

Remco

de

Jonge

Melle

 

Berk

Nick

van

Zelst

Tiego

 

Enting

Stijn

 

Hilbolling

Casper

 

Klinkhamer

     

ST Gieten - Eext JO12-1

 

Trainer

Jorrick Dokter

 

Trainingstijden

Ma-Wo 17:15-18:30

     

Roepnaam

Tussenvoegsel(s)

Achternaam

Daan

van der

Leij

Jorn

 

Bebingh

David

 

Scheper

Bram

 

Wolterman

Lars

 

Oostra

Stijn

 

Comino

Sievert

 

Bolland

Sil

 

Brouwer

Scott

 

Tingen

Kerem

 

Ekici

Teun

van

Bostelen

     

VV Gieten JO11-1

 

Trainer

Jens Scholtens en Ivo Reugebrink

Trainingstijden

Di-Do 16:45-18:00

 
     

Roepnaam

Tussenvoegsel(s)

Achternaam

Willem

 

Houwing

Luca

 

Meloni

Dylan

 

Vegter

Björn

 

Oostra

Jonathan

 

Bos

Tomas

 

Blaauw

Robin

 

Kout

Leroy

 

Venema

Felice

 

Kamping

Wilson

 

Kaburo

Pascal

 

Korf

Jente

 

Huizing

Enes

 

Ekici

Tycho

 

Kiers

Jake

 

Moorlag

Sven

 

Baert

     

VV Gieten JO9-1

 

Trainer

Bert-Jan ten Hof

 

Trainingstijden

Di-Do 16:30-17:30

 
     

Roepnaam

Tussenvoegsel(s)

Achternaam

Sem

 

Bolland

Nienke

 

Hoving

Bentley

 

Goudriaan

Vera

 

Roosendaal

Feruz

 

Mebrahtoe Tesfaniras

Gerben

 

Koning

Isa

 

Lopes Cardozo

Twan

 

Kruiter

Noud

 

Wustefeld

     
 

Nieuwe Instroom JO7 & JO8

VV Gieten JO8-1

 

Trainer

Peter van Dijk, David Modderman,

 

Leo Driebergen en Sven van Seijen

Trainingstijden

Ma-Wo 16:00-17:00

 
     

Roepnaam

Tussenvoegsel(s)

Achternaam

Roan

 

Weijer

Nout

 

Glastra

Bas

 

Zandvoort

Duncan

 

Groen

Pim

 

Popping

Senna

de

Deugd

Imre

 

Hoogstra

     

VV Gieten JO8-2

 

Roepnaam

Tussenvoegsel(s)

Achternaam

Jace

 

Oeben

Victor

van

Noordenburg

Liam

van

Rooden

Guusje

 

Speelman

Jayden

 

Hoiting

Dylan

 

Bakker

     

VV Gieten JO7-1

   

Roepnaam

Tussenvoegsel(s)

Achternaam

Nolan

 

Poelman

Noud

 

Overduin

Jamayro

 

Spreen

Vince

 

Maliepaard

Koen

 

Piening

James

 

Wattimena

Guus

van

Esch

Eliza

van

Wijk

Wilt u lid worden van onze voetbalvereniging?

Nieuwe leden (spelend of steunend) kunnen zich aanmelden door een aanmeldingsformulier in te leveren.

Download aanmeldingformulier