• Dries Installatiebedrijf
    perdon fysiotherapie
    JJ Administratie- & Adviesbureau
    sportcafe de Goorns
  • rico
    makelaar nu
    jobo
    Hoiting Transport
  • rob
    tos
    coop
    Bust Hoveniers
  • Voulon Accountants
    Mijn Makelaar Meertens
    Nanninga
  • Totalbility
    Buist
    HCV
  • Bouwselect
    Box14
    De Klok Dranken
    Style Hairprofessionals
  • AA en Hunze
    Jumbo Abbas
    Autobedrijf Okken
    Boutique La Vie

Teamindeling senioren-teams VV Gieten seizoen 2021-2022

Gepubliceerd op:

De Technische Commissie (TC) heeft in overleg met het bestuur besloten om het komend seizoen zeven senioren teams bij de KNVB in te schrijven. 

De selectie (Gieten 1 en Gieten 2) is aangevuld vanuit JO19-1 en bestaat uit 40 spelers, van deze 40 spelers gaan er na de voorbereiding 8 naar Gieten 3.

Omdat er een aantal spelers bij de overige senioren is gestopt en Gieten 3 voor een groot gedeelte aangevuld gaat worden met jonge talenten uit de selectie heeft TC flink moeten schuiven met spelers om ieder elftal goed gevuld te krijgen. Niet elk lid kan in zijn voorkeursteam worden ingedeeld. Hiervoor vraagt TC jullie sportieve begrip.


Gieten 3 gaat uitkomen in de derde reserveklasse en zal bij tekort een beroep doen op spelers vanuit Gieten 4. Gieten 4 gaat uitkomen in de vierde reserveklasse. Harrie Kwant is gestopt als leider, zijn taken worden overgenomen door Jordi Dijkema. Gieten 5 is geheel gevuld met spelers, inclusief enkele dames, die overkomen uit het JO19-2 team van vorig jaar en gaan spelen in de vijfde reserveklasse, leider en trainer is Hendrik Kolthof. Bij eventuele tekorten in dit team doet Hendrik een beroep op spelers vanuit het huidige JO19-2. Gieten 6 en Gieten 7 ( voorheen Gieten 5 en Gieten 6) gaan ook voetballen in de vijfde reserveklasse omdat de zesde reserveklasse is opgeheven. 

 

Om het mogelijk te maken om vier elftallen op de zondagmorgen om 10:00 uur te laten spelen wordt het trainingsveld ook ingericht als voetbalveld.

Eventuele vragen/opmerkingen n.a.v. de teamindeling kunnen gemaild worden ter attentie van de TC aan het volgende email adres:  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

TC wenst een ieder veel voetbal plezier en succes  in het nieuwe (hopelijke corona vrije)  seizoen.

Onderstaand de complete teamindeling seniorenteams seizoen 2021-2022

  selectie Gieten 1 (3e klasse) en Gieten 2 ( res. 1e klasse)
  Leiding: Rolf Veneboer/Wim Vos
1 Bas Alting
2 Jesper Dijkstra
3 David Modderman
4 Jort de Jong
5 Florian van der Heijde
6 Jarno Hoiting
7 Elmar Naber
8 Marnix Kruize
9 Lars Joel
10 Jorn Kremers
11 Jacco Martens
12 Hugo Meertens
13 Stan Reugebrink
14 Rick Rijnberg
15 Thorsten Schuiling
16 Kerwin Tappel
17 Rick Veenhof
18 Hidde van der Weide
19 Jeffrey Tappel
20 Frank Posthumus
21 Tim Rijnberg
22 Patrick Veldman
23 Roy Pijpker
24 Mart Veninga
25 Arno Dijkstra
26 Marten de Groot
27 Lex Meertens
28 Max Kamminga
29 Koen Meertens
30 Nick Jager
31 Bas van der Ven
32 Jur Mulder
33 Kyan Remmelts
34 Ubo Jeuring
35 Mees ten Brinke
36 Martijn van der Boom
37 Gert Malipaard g6
38 Getu Riensema 
39 Rick Pijpker
40 Jort Jongejan 
     
  Gieten 3 (res. 3e klasse )  
  Leider : Hans Toutenhoofd 
  trainer: Jaap Alting
1 Arjan Kiers 
2 Bart van Calker
3 Lex Eleveld
4 Sander Smit
5 Joey Overduin g4
6 aanvulling selectie 
7 aanvulling selectie 
8 aanvulling selectie 
9 aanvulling selectie 
10 aanvulling selectie 
11 aanvulling selectie 
12 aanvulling selectie 
13 aanvulling selectie 
14 aanvulling selectie 
     
  Gieten 4 (res. 4e klasse)  
  Leiding: Jordi Dijkema
1 Geir Lutjes
2 Henk Hilbolling
3 Guido Vedder 
4 Jos Pothof
5 Arjen Warners 
6 Jasper Stern 
7 Mark Hilbolling
8 Mark van der Veen
9 Roeland Evers
10 Chiel de Jonge
11 Stephan van Veen
12 Bert Jan Ten Hof g3
13 Geert-Jan Warners g3
14 Jeroen Ottens g3
15 Peter Thijs g3
16 Peter van Dijk g3
     
  Gieten 5 (res. 5e klasse)  
  leiding: Hendrik Kolthof
1 Annique Reinders
2 Daan Hoogland
3 Dick Idema
4 Gabriel Meijer
5 Ivan Draaijer
6 Jarno Reinders
7 Jochem Prins
8 Mathijs Kinds
9 Niels Kolthof
10 Niels Venema
11 Roan Pul
12 Thijs Kolthof
13 Thijs Kramer
14 Bente Jonker
     
  Gieten 6 (res. 5e klasse)  
  Leiding: Hendrik Hilbolling/Martin/Rolf
1 Bert Venema
2 Dennie Posthumus 1/2 
3 Freddy Odolphy 
4 Gerrit Ottens
5 Harm Glastra
6 Henk Meijer
7 Jaap Meursing
8 John Sietsema 1/2
9 Kevin Lopes Cardozo
10 Retze Dijkstra 1/2
11 Richard van Calker 1/2
12 Robert Glastra
13 Ronald Berghuis
14 Jeroen Eissens
15 Frank Speelman g6 
16 Jaap Popping g3
17 Marcel Alberts g3
     
  (Jouke Jan Meertens)
  (Erik Boelsem)
     
  Gieten 7 (res. 5e klasse)  
  Leiding: Simon Dost
1 Bartho Venema
2 Coen Driebergen
3 Dennis Sietsema 
4 Jurjen Sikkema
5 Leon Bakker
6 Meine van Dijk
7 Rick Veldhuis
8 Stefan Reitsema
9 Thomas Hadderingh 1/2
10 Thomas Speelman
11 Tony Dijkstra
12 Roelof Naber 1/2
13 Martijn Lodder
14 Kevin Sietsema g4
15 Niels Stoffers g4
16 Mark Hagen g4
17 Stefan Drost g3
     
  (Henk Jan Hadderingh)
  (Gesienus Sikkema)


Trainingsavonden:          
Gieten 1 en Gieten 2 :   Di en Do avond olv: Rolf Veneboer & Wim Vos
Gieten 3 en Gieten 5 : Di en Vr avond olv: Jaap Alting & Hendrik Kolthof    
Gieten 4, Gieten 6 en Gieten 7 : Do avond olv : Simon Dost    
             
Wekelijkse bespreking samenstelling elftallen:    
    Donderdag avond 21:00/21:30  

Wilt u lid worden van onze voetbalvereniging?

Nieuwe leden (spelend of steunend) kunnen zich aanmelden door een aanmeldingsformulier in te leveren.

Download aanmeldingformulier