Programma (halve) finales

Unive

35e Univé Kerstzaalvoetbaltoernooi Gieten 2016

Halve finale

Poule G, dinsdag 27 december

1. SC Emmeloord
2. Roden
3. Gieten 2
4. SVZ
5. WVV

19.00 Emmeloord - Roden 3 - 2
19.23 Gieten 2 - SVZ 0 - 4
19.46 WVV - Emmeloord 4 - 3
20.09 Roden - Gieten 2 7 - 2
20.32 SVZ - WVV 2 - 3
20.55 Emmeloord - Gieten 2 9 - 2
21.18 WVV - Roden 4 - 3
21.41 SVZ - Emmeloord 2 - 7
22.04 Gieten 2 - WVV 3 - 3
22.27 Roden - SVZ 3 - 4

Eindstand:
1. WVV  10 ptn naar finale
2. Emmeloord 9 ptn naar finale
3. SVZ 6 ptn uitgeschakeld
4. Roden 3 ptn uitgeschakeld
5. Gieten 2 1 ptn uitgeschakeld

Halve finale

Poule H, woensdag 28 december

1. LTC
2. Muntendam
3. Hoogezand
4. Gieten 1
5. Annen

19.00 LTC - Muntendam 4 - 0
19.23 Hoogezand - Gieten 1 1 - 3
19.46 Annen - LTC 0 - 2
20.09 Muntendam - Hoogezand 4 - 1
20.32 Gieten 1 - Annen 0 - 2
20.55 LTC - Hoogezand 5 - 1
21.18 Annen - Muntendam 0 - 0
21.41 Gieten 1 - LTC 2 - 2
22.04 Hoogezand - Annen 0 - 3
22.27 Muntendam - Gieten 1 1 - 6

Eindstand:
1. LTC 10 ptn naar finale
2. Gieten 1 7 ptn (+5) naar finale
3. Annen 7 ptn (+3) uitgeschakeld
4. Muntendam 4 ptn uitgeschakeld
5. Hoogezand 0 ptn uitgeschakeld

Halve finale

Poule I, donderdag 29 december

1. Peize
2. ZNC
3. BSVV
4. VAKO
5. Wildervank

19.00 Peize - ZNC 2 - 3
19.23 BSVV - VAKO 3 - 2
19.46 Wildervank - Peize 5 - 3
20.09 ZNC - BSVV 3 - 0
20.32 VAKO - Wildervank 5 - 3
20.55 Peize - BSVV 1 - 3
21.18 Wildervank - ZNC 3 - 5
21.41 VAKO - Peize 4 - 2
22.04 BSVV - Wildervank 2 - 2
22.27 ZNC - VAKO 2 - 3

Eindstand:
1. ZNC 9 ptn (+5) naar finale
2. VAKO 9 ptn (+4) naar finale
3. BSVV 7 ptn uitgeschakeld
4. Wildervank 4 ptn uitgeschakeld
5. Peize 0 ptn uitgeschakeld
 

Finale

Poule J, zaterdag 7 januari

1. WVV
2. Gieten 1
3. ZNC

19.00 WVV - Gieten 1     3 - 2
19.46 Gieten 1     - ZNC 2 - 5
20.32 ZNC - WVV 1 - 3

Eindstand:
1. WVV 6 ptn
2. ZNC 3 ptn
3. Gieten 0 ptn

Finale

Poule K, zaterdag 7 januari

1. Emmeloord
2. LTC
3. VAKO

19.23 Emmeloord  - LTC 4 - 0
20.09 LTC - VAKO 5 - 2
20.55 VAKO - Emmeloord  0 - 7

Eindstand:
1. Emmeloord 6 ptn
2. LTC 3 ptn
3. VAKO 0 ptn

Finalewedstrijden

21.30 Gieten - VAKO 6 - 1
21.53 LTC - ZNC 0 - 1
22.16 WVV - Emmeloord 2 - 5

Eindstand:
1. Emmeloord
2. WVV
3. ZNC
4. LTC
5. Gieten
6. VAKO



Unive stad en land