Programma eerste ronde

Unive

35e Univé Kerstzaalvoetbaltoernooi Gieten 2016

Poule A, maandag 19 december

1. Bellingwolde
2. Buinen
3. LTC
4. Bareveld
5. SC Emmeloord

19.00 Bellingwolde - Buinen 4 - 0
19.23 LTC - Bareveld 3 - 0
19.46 Emmeloord - Bellingwolde 4 - 0
20.09 Buinen - LTC 2 - 5
20.32 Bareveld - Emmeloord 2 - 5
20.55 Bellingwolde - LTC 0 - 6
21.18 Emmeloord - Buinen 7 - 0
21.41 Bareveld - Bellingwolde 0 - 0
22.04 LTC - Emmeloord 2 - 2
22.27 Buinen - Bareveld 1 - 2

Eindstand:
1. Emmeloord 10 ptn (+14)
naar halve finale
2. LTC 10 ptn (+12)
naar halve finale
3. Bareveld 4 ptn (-5)
uitgeschakeld
4. Bellingwolde 4 ptn (-6) uitgeschakeld
5. Buinen 0 ptn uitgeschakeld

Poule B, dinsdag 20 december

1. VVK
2. Roden
3. VKW
4. Schoonebeek
5. ZNC

19.00 VVK - Roden 1 - 7
19.23 VKW - Schoonebeek 5 - 0
19.46 ZNC - VVK 7 - 1
20.09 Roden - VKW 4 - 0
20.32 Schoonebeek - ZNC 0 - 5
20.55 VVK - VKW 0 - 1
21.18 ZNC - Roden 1 - 1
21.41 Schoonebeek - VVK 2 - 1
22.04 VKW - ZNC 0 - 4
22.27 Roden - Schoonebeek 11 - 0

Eindstand:
1. Roden 10 ptn (+21)
naar halve finale
2. ZNC 10 ptn (+15)
naar halve finale
3. VKW 6 ptn (-2)
uitgeschakeld
4. Schoonebeek 3 ptn uitgeschakeld
5. VVK 0 ptn uitgeschakeld

Poule C, woensdag 21 december

1. SV Tynaarlo
2. Peize
3. BSVV
4. Muntendam
5. GKC

19.00 Tynaarlo - Peize 0 - 2
19.23 BSVV - Muntendam 0 - 3
19.46 GKC - Tynaarlo 1 - 4
20.09 Peize - BSVV 4 - 4
20.32 Muntendam - GKC 7 - 0
20.55 Tynaarlo - BSVV 1 - 3
21.18 GKC - Peize 0 - 4
21.41 Muntendam - Tynaarlo 2 - 3
22.04 BSVV - GKC 8 - 0
22.27 Peize - Muntendam 2 - 4

Eindstand:
1. Muntendam 9 ptn naar halve finale
2. BSVV 7 ptn (+7)
naar halve finale
3. Peize 7 ptn (+4)
naar halve finale
4. Tynaarlo 6 ptn uitgeschakeld
5. GKC 0 ptn uitgeschakeld

Poule D, donderdag 22 december

1. Hoogezand
2. SVZ
3. Oldambtster Boys
4. Veendam 1894 (za.)
5. Smilde '94

19.00 Hoogezand - SVZ   3 -   1
19.23 Oldambtster Boys - Veendam 1894   0 -   3
19.46 Smilde '94 - Hoogezand   0 -   4
20.09 SVZ - Oldambtster Boys   7 -   1
20.32 Veendam 1894 - Smilde '94   0 -   3
20.55 Hoogezand - Oldambtster Boys 12  -   1 
21.18 Smilde '94 - SVZ   1 -   4 
21.41 Veendam 1894 - Hoogezand   1 -   1 
22.04 Oldambtster Boys - Smilde '94   1 - 13 
22.27 SVZ - Veendam 1894   2 -   1 

Eindstand:
1. Hoogezand 10 ptn naar halve finale
2. SVZ 9 ptn naar halve finale
3. Smilde '94 6 ptn (+8) uitgeschakeld
4. Veendam 1894 4 ptn uitgeschakeld
5. Oldambster Boys 0 ptn uitgeschakeld

Poule E, vrijdag 23 december

1. Eext
2. Gieten 2
3. VAKO
4. CEC
5. Annen

19.00 Eext - Gieten 2 1 - 4
19.23 VAKO - CEC 4 - 4
19.46 Annen - Eext 4 -
20.09 Gieten 2 - VAKO - 4
20.32 CEC - Annen 1 - 0
20.55 Eext - VAKO 0 -
21.18 Annen - Gieten 2 0 - 0
21.41 CEC - Eext 3 -
22.04 VAKO - Annen 0 -
22.27 Gieten 2 - CEC -

Eindstand:
1. VAKO 7 ptn (+8) naar halve finale
2. Annen 7 ptn (+3) naar halve finale
3. CEC 7 ptn (+2) naar halve finale
4. Gieten 2 7 ptn (+2) uitgeschakeld
5. Eext 0 ptn uitgeschakeld



 

Poule F, zaterdag 24 december

1. Gasselternijveen
2. DIO Groningen
3. Wildervank
4. WVV
5. Gieten 1

19.00 Gasselternijveen - DIO Groningen   2 -   0
19.23 Wildervank - WVV   2  -   1 
19.46 Gieten 1 - Gasselternijveen   3  -   0 
20.09 DIO Groningen - Wildervank   1 -   9 
20.32 WVV - Gieten 1   1 -   0 
20.55 Gasselternijveen - Wildervank   1 -   6 
21.18 Gieten 1 - DIO Groningen 12  -   0
21.41 WVV - Gasselternijveen   9 -   0 
22.04 Wildervank - Gieten 1   2 -   2 
22.27 DIO Groningen - WVV   0 - 11 

Eindstand:
1. Wildervank 10 ptn naar halve finale
2. WVV 9 ptn naar halve finale
3. Gieten 1 7 ptn (+14) naar halve finale
4. Gasselternijveen 3 ptn uitgeschakeld
5. DIO Groningen 0 ptn uitgeschakeld