Programma eerste ronde

pony bar

38e Ponybar Kerstzaalvoetbaltoernooi Gieten 2019

Poule A, donderdag 19 december

  Buinerveen (ovb)
  ASVB
  Siddeburen
  BSVV
  Sellingen

19.00 Buinerveen - ASVB .. - ..
19.23 Siddeburen - BSVV .. - ..
19.46 Sellingen - Buinerveen .. - ..
20.09 ASVB - Siddeburen .. - ..
20.32 BSVV - Sellingen .. - ..
20.55 Buinerveen - Siddeburen .. - ..
21.18 Sellingen - ASVB .. - ..
21.41 BSVV - Buinerveen .. - ..
22.04 Siddeburen - Sellingen .. - ..
22.27 ASVB - BSVV .. - ..

Eindstand:
1. ...............
.. ptn
naar halve finales
2. ............... .. ptn
naar halve finales
3. ............... .. ptn
naar halve finales
4. ............... .. ptn uitgeschakeld
5. ............... .. ptn uitgeschakeld

Poule B, vrijdag 20 december

  Veendam 1894
  Groninger Boys
  Gasselternijveen
  Jong Gieten
  WVV (zo.)

19.00 Veendam 1894 - Groninger Boys .. - ..
19.23 Gasselternijveen - Jong Gieten .. - ..
19.46 WVV - Veendam 1894 .. - ..
20.09 Groninger Boys - Gasselternijveen .. - ..
20.32 Jong Gieten - WVV .. - ..
20.55 Veendam 1894 - Gasselternijveen .. - ..
21.18 WVV - Groninger Boys .. - ..
21.41 Jong Gieten - Veendam 1894 .. - ..
22.04 Gasselternijveen - WVV .. - ..
22.27 Groninger Boys - Jong Gieten .. - ..

Eindstand:
1. ............... .. ptn
naar halve finales
2. ...............
.. ptn
naar halve finales
3. ............... .. ptn
naar halve finales
4. ............... .. ptn uitgeschakeld
5. ............... .. ptn uitgeschakeld

Poule C, zaterdag 21 december

  Hoogezand
  LTC
  Buinen
  WVV (za.)
  Gieten 2

19.00 Hoogezand - LTC .. - ..
19.23 Buinen - WVV .. - ..
19.46 Gieten 2 - Hoogezand .. - ..
20.09 LTC - Buinen .. - ..
20.32 WVV - Gieten 2 .. - ..
20.55 Hoogezand - Buinen .. - ..
21.18 Gieten 2 - LTC .. - ..
21.41 WVV - Hoogezand .. - ..
22.04 Buinen - Gieten 2 .. - ..
22.27 LTC - WVV .. - ..

Eindstand:
1. ...............
.. ptn naar halve finales
2. ............... .. ptn
naar halve finales
3. ...............
.. ptn
naar halve finales
4. ............... .. ptn uitgeschakeld
5. ............... .. ptn  uitgeschakeld

Poule D, zondag 22 december

  Eext
  Nieuw Buinen
  Gieten 1
  ZNC
  Borger

13.00 Eext - Nieuw Buinen .. - ..
13.23 Gieten 1 - ZNC .. - ..
13.46 Borger - Eext .. - ..
14.09 Nieuw Buinen - Gieten 1 .. - ..
14.32 ZNC - Borger .. - ..
14.55 Eext - Gieten 1 .. - ..
15.18 Borger - Nieuw Buinen .. - ..
15.41 ZNC - Eext .. - ..
16.04 Gieten 1 - Borger .. - ..
16.27 Nieuw Buinen - ZNC .. - ..

Eindstand:
1. ...............
.. ptn
naar halve finales
2. ............... .. ptn
naar halve finales
3. ............... .. ptn
naar halve finales
4. ............... .. ptn uitgeschakeld
5. ............... .. ptn uitgeschakeld

Poule E, maandag 23 december

  Heeg
  VAKO
  Rolder Boys
  SETA
  Muntendam

19.00 Heeg - VAKO .. - ..
19.23 Rolder Boys - SETA .. - ..
19.46 Muntendam - Heeg .. - ..
20.09 VAKO - Rolder Boys .. - ..
20.32 SETA - Muntendam .. - ..
20.55 Heeg - Rolder Boys .. - ..
21.18 Muntendam - VAKO .. - ..
21.41 SETA - Heeg .. - ..
22.04 Rolder Boys - Muntendam .. - ..
22.27 VAKO - SETA .. - ..

Eindstand:
1. ...............
.. ptn
naar halve finales
2. ............... .. ptn
naar halve finales
3. ...............
.. ptn
naar halve finales
4. ............... .. ptn uitgeschakeld
5. ............... .. ptn uitgeschakeld