Programma eerste ronde

Unive

36e Univé Kerstzaalvoetbaltoernooi Gieten 2017

Poule A, woensdag 20 december

1. Muntendam
2. SJS
3. WVV (za.)
4. CEC
5. Emmeloord

19.00 Muntendam - SJS 3 - 1
19.23 WVV (za.) - CEC 4 - 1
19.46 Emmeloord - Muntendam 0 - 3
20.09 SJS - WVV (za.) 3 - 2
20.32 CEC - Emmeloord 3 - 0
20.55 Muntendam - WVV (za.) 3 - 5
21.18 Emmeloord - SJS 0 - 3
21.41 CEC - Muntendam 2 - 3
22.04 WVV (za.) - Emmeloord 3 - 0
22.27 SJS - CEC 5 - 1

Eindstand:
1. WVV (za.) 9 ptn (+7)
naar halve finales
2. SJS 9 ptn (+6)
naar halve finales
3. Muntendam 9 ptn (+4)
naar halve finales
4. CEC 3 ptn uitgeschakeld
5. Emmeloord 0 ptn uitgeschakeld

Poule B, donderdag 21 december

1. Veendam 1894 (za.)
2. Hoogezand
3. LTC
4. Bareveld
5. Wildervank

19.00 Veendam 1894 - Hoogezand  2 - 2
19.23 LTC - Bareveld  4 - 2
19.46 Wildervank - Veendam 1894  4 - 1
20.09 Hoogezand - LTC  0 - 5
20.32 Bareveld - Wildervank  1 - 3
20.55 Veendam 1894 - LTC  2 - 7
21.18 Wildervank - Hoogezand  3 - 3
21.41 Bareveld - Veendam 1894  1 - 4
22.04 LTC - Wildervank  4 - 1
22.27 Hoogezand - Bareveld  2 - 1

Eindstand:
1. LTC 12 ptn
naar halve finales
2. Wildervank   7 ptn
naar halve finales
3. Hoogezand   5 ptn
naar halve finales
4. Veendam   4 ptn uitgeschakeld
5. Bareveld   0 ptn uitgeschakeld

Poule C, vrijdag 22 december

1. Gasselternijveen
2. Stadspark
3. GKC
4. Annen
5. WVV (zo.)

19.00 Gasselternijveen - Stadspark  4 - 6
19.23 GKC - Annen  0 - 6
19.46 WVV (zo.) - Gasselternijveen  2 - 0
20.09 Stadspark - GKC  5 - 1
20.32 Annen - WVV (zo.)  0 - 1
20.55 Gasselternijveen - GKC  5 - 0
21.18 WVV (zo.) - Stadspark  2 - 1
21.41 Annen - Gasselternijveen  1 - 1
22.04 GKC - WVV (zo.)  0 - 5
22.27 Stadspark - Annen  1 - 1

Eindstand:
1. WVV (zo.)
12 ptn naar halve finales
2. Stadspark   7 ptn
naar halve finales
3. Annen   5 ptn
naar halve finales
4. Gasselternijveen   4 ptn uitgeschakeld
5. GKC   0 ptn uitgeschakeld

Poule D, zaterdag 23 december

1. BSVV
2. Eext
3. Gieten 1
4. Gieterveen
5. VAKO

19.00 BSVV - Eext - 0
19.23 Gieten 1 - Gieterveen 5 - 1
19.46 VAKO - BSVV - 0
20.09 Eext - Gieten 1 0 - 6
20.32 Gieterveen - VAKO - 8
20.55 BSVV - Gieten 1 3 - 1
21.18 VAKO - Eext 7 - 1
21.41 Gieterveen - BSVV - 4
22.04 Gieten 1 - VAKO - 3
22.27 Eext - Gieterveen - 1

Eindstand:
1. VAKO 10 ptn naar halve finales
2. BSVV   9 ptn naar halve finales
3. Gieten
  7 ptn
naar halve finales
4. Eext   3 ptn uitgeschakeld
5. Gieterveen   0 ptn uitgeschakeld

Poule E, zondag 24 december

1. Gieten 2
2. ZNC
3. Veendam 1894 (zo.)
4. Tynaarlo
5. Rolder Boys

13.00 Gieten 2 - ZNC - 2
13.23 Veendam 1894 - Tynaarlo - 0
13.46 Rolder Boys - Gieten 2 - 0
14.09 ZNC - Veendam 1894 - 2
14.32 Tynaarlo - Rolder Boys 0 - 5
14.55 Gieten 2 - Veendam 1894 - 1
15.18 Rolder Boys - ZNC - 4
15.41 Tynaarlo - Gieten 2 3 - 3
16.04 Veendam 1894 - Rolder Boys - 5
16.27 ZNC - Tynaarlo - 2

Eindstand:
1. Rolder Boys 12 ptn
naar halve finales
2. Gieten 2   7 ptn
naar halve finales
3. Veendam 1894   6 ptn
naar halve finales
4. ZNC   3 ptn uitgeschakeld
5. Tynaarlo   1 ptn uitgeschakeld