• rob
    tos
    coop
    Bust Hoveniers
  • AA en Hunze
    Jumbo Abbas
    Autobedrijf Okken
    Boutique La Vie
  • Totalbility
    Buist
  • Bouwselect
    Box14
    De Klok Dranken
    Style Hairprofessionals
  • rico
    makelaar nu
    jobo
    Hoiting Transport
  • Dries Installatiebedrijf
    perdon fysiotherapie
    JJ Administratie- & Adviesbureau
    sportcafe de Goorns
  • Voulon Accountants
    Mijn Makelaar Meertens
    Nanninga
    Noordvlees

Informatie Technische Commissie + indeling senioren-teams.

Gepubliceerd op:

Als nieuwe Technische Commissie (TC) informeren wij jullie hierbij over de indeling van de seniorenteams van de vv Gieten voor het voetbalseizoen 2019-2020.


 

 

In de nieuwe Technische Commissie zitten:

Leo Driebergen               senioren 1e en 2e elfal
Simon Dost                     senioren 3e, 4e, 5e & 6e elftal
Edward Scholtens           junioren JO19 + JO17 + MO19 + MO17
Wilfred Joel                     junioren JO15 + JO13 + MO13
Robert Glastra                junioren JO11 + JO9/8/7
Henk Meijer                    voorzitter

De nieuwe TC zal in het seizoen 2019-2020 voor het eerst operationeel zijn en zal zich nog nader aan alle leden voorstellen, maar heeft zich in goed overleg met het huidige (jeugd)bestuur en technische commissie wel al beziggehouden met de indeling van de jeugdteams, jeugdtrainers en de indeling van de seniorenteams.

De TC heeft zich hierbij gehouden aan reeds gemaakte afspraken en/of uitgangspunten van het huidige (jeugd)bestuur, maar heeft waar mogelijk en nodig ook naar eigen inzicht invulling gegeven aan de indeling van de teams en trainers.

De belangrijkste uitgangspunten voor het indelen van de seniorenteams zijn:

  • Het 1e, 2e en 3e elftal zijn prestatieteams en trainen 2x per week.
  • Het 4e, 5e en 6e elftal zijn recreatieteams en trainen 1x per week.
    Indien gewenst kunnen spelers van het 4e meetrainen met het 3e elftal.
  • Bij de indeling van de teams, met name bij het onderscheid ‘prestatie (1e-2e-3e) versus recreatie (4e-5e-6e)’, is gekeken naar prestaties van het afgelopen seizoen en opkomst/gedrag/motivatie bij trainingen en wedstrijden.
  • De indeling van de teams is voorlopig en kan nog wijzigen in de voorbereiding n.a.v. trainingsopkomst en prestaties tijdens de trainingen en bekerwedstrijden. Ook halverwege het seizoen zal worden geëvalueerd en kunnen wijzigingen worden aangebracht in de teamindeling. Daar waar zich wijzigingen voordoen, zal dit vroegtijdig met de betreffende spelers worden gecommuniceerd.
  • De indeling van de teams staat weergegeven onderaan dit bericht.
  • De eerste trainingen worden gegeven in de week van 12 t/m 16 augustus. Zie overzicht voor de trainingsdagen en aanvangstijden eerder gepubliceerd op de website.
  • Eventuele vragen/opmerkingen n.a.v. de indeling kunnen worden gestuurd aan het volgende
  • mailadres: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
  • Met vriendelijke groet, namens de TC Simon, Leo en Henk
  •  
  •  
      Voorlopige teamindeling senioren 2019 - 2020 (versie 9 augustus 2019)
               
      selectie Gieten 1 (3e klasse) en Gieten 2 ( res. 1e klasse)   Gieten 3
              (res. 4e klasse)
               
    1 Bas Alting 19 Rick Rijnberg 1 Bert-Jan ten Hof
    2 Arjan Kiers 20 Thorsten Schuiling 2 Dion Bruinsma
    3 Atal Amini 21 Kerwin Tappel 3 Geert-Jan Warners
    4 Arno Dijkstra 22 Rick Veenhof 4 Guido Rietman
    5 Jesper Dijkstra 23 Remko Feij 5 Jaap Popping
    6 David Modderman 24 Hidde van der Weide 6 Jari Groenhart
    7 Jort de Jong 25 Jeffrey Tappel 7 Lex Eleveld
    8 Florian van der Heijde 26 Mart Veninga 8 Marcel Alberts
    9 Jarno Hoiting 27 Henrik Huizinga 9 Marijn Boter
    10 Elmar Naber 28 Jeroen Ottens 10 Niels Broekmans
    11 Marnix Kruize 29 Getu Riensema 11 Peter Thijs
    12 Lars Joel 30 Rob Piening 12 Peter van Dijk
    13 Jorn Kremers 31 Frank Posthumus 13 Rens van der Gaag
    14 Jacco Martens 32 Tim Rijnberg 14 Roan Schulting
    15 Hugo Meertens 33 Patrick Veldman 15 Rob Stoffers
    16 Tim Odolphy 34 Roy Pijpker 16 Stefan Drost
    17 Stan Reugebrink 35 Pim Rocks 17 Stein Rietman
    18 Rick Harms 36 Sem Bos 18 Tim Broekmans
               
      Gieten 4   Gieten 5   Gieten 6
      (res. 4e klasse)   (res. 6e klasse)   (res. 6e klasse)
               
    1 Arjan Warners 1 Arjan Poelman 1 Bart van Calker
    2 Björn Venema 2 Bert Venema 2 Bartho Venema
    3 Chiel de Jonge 3 Dennie Posthumus 3 Coen Driebergen
    4 Geir Lutjes 4 Dennis Sietsema 4 Dominique Hadderingh
    5 Henk Hilbolling 5 Freddy Odolphy 5 Frank Speelman
    6 Jasper Stern 6 Frits Doddema 6 Gerwin Rorije
    7 Joey Overduin 7 Gerrit Ottens 7 Gesienus Sikkema
    8 Jordi Dijkema 8 Gert Maliepaard 8 Henk Jan Hadderingh
    9 Jos Pothof 9 Harm Glastra 9 Jordy Eggens
    10 Kevin Sietsema 10 Harrie Meertens 10 Jurjen Sikkema
    11 Mark Hagen 11 Henk Meijer 11 Leon Bakker
    12 Mark Hilbolling 12 Jaap Meursing 12 Meine van Dijk
    13 Mark van der Veen 13 Jacques Torenbosch 13 Niels Mensingh
    14 Niek Kremers 14 John Sietsema 14 Rick Veldhuis
    15 Niels Stoffers 15 Marnix Hoekstra 15 Roelof Naber
    16 Robin van Binsbergen 16 Martijn van der Boom 16 Sander lutke
    17 Roeland Evers 17 Retze Dijkstra 17 Sander zuidema
    18 Stephan van Veen 18 Richard van Calker 18 Simon Dost
        19 Rick Drenth 19 Stefan Reitsema
        20 Ronald Berghuis 20 Thomas Hadderingh
               
      opmerkingen:        
      Eric Boelsem en Jouke Jan Meertens doen af en toe mee met G5
               
      De onderstaande spelers zijn wel lid maar langdurig geblesseerd en onduidelijk of ze gaan voetballen (vooralsnog niet ingedeeld).
      Jan Hulshof        
      Rene Bouwman        
      Maarten Smit        
      Guido Vedder        
      Damian de Jong        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wilt u lid worden van onze voetbalvereniging?

Nieuwe leden (spelend of steunend) kunnen zich aanmelden door een aanmeldingsformulier in te leveren.

Download aanmeldingformulier