• Dries Installatiebedrijf
    perdon fysiotherapie
    JJ Administratie- & Adviesbureau
    sportcafe de Goorns
  • rob
    tos
    coop
    Bust Hoveniers
  • rico
    makelaar nu
    jobo
    Hoiting Transport
  • Bouwselect
    Box14
    De Klok Dranken
    Style Hairprofessionals
  • AA en Hunze
    Jumbo Abbas
    Autobedrijf Okken
    Boutique La Vie
  • Voulon Accountants
    Mijn Makelaar Meertens
    Nanninga
    Noordvlees

Indeling jeugdteams VV Gieten JO15 - JO17 - JO19 seizoen 2019-2020

Gepubliceerd op:

Op basis van de concept indeling gepubliceerd d.d. 5/6 jl., de gesprekken hierna met ouders/verzorgers en binnen de TC en enkele wijzigingen in het ledenbestand zijn er enkele aanpassing doorgevoerd in de teamindelingen.

Onderstaand de gewijzigde teamindeling. Ook hierbij de vermelding dat dit een concept indeling betreft, er kan op elk moment in de voorbereiding op het nieuwe seizoen nog een wijziging worden doorgevoerd, uiteraard gaat dit altijd in goed overleg met de betrokken speler/speelster en de ouders/verzorgers.


JO15

Toelichting op de indeling:
Onderstaande indeling is een concept-indeling. Vanuit de spelerspoule JO15-2/JO15-3 worden nog 2 spelers geselecteerd voor JO15-1. De indeling voor de JO15-2/JO15-3 wordt vastgesteld na de bekercompetitie.

De spelers met een *-gemarkeerd komen over vanuit VV Eext.

 

Trainers JO15

 

JO15-1: Patrick Veldman
JO15-2: Daan Scholtens
JO15-3: Niels Spoelman en Lars Joel

 

Trainingstijden

 

Dinsdag en Donderdag
van 18:00 - 19:15 uur

 

JO15-1

 

JO15-2 (2e klasse)

 

 

Hoofdklasse

 

JO15-3 (3e klasse)

 
 

Leiding: N.n.b.

 

Leiding: N.n.b.

 
         

1

Tim Kruizinga (k)

1

Danny Aarbodem

 

2

Jens Scholtens

2

Nathan Alsaraff

 

3

Huub Torenbosch

3

Elia Bazuin

 

4

Robin Kruize

4

Merijn Berghuis

 

5

Ivo Reugebrink

5

Thijmen Buter *

 

6

Jos Huting

6

Wouter van Dijk (k)

 

7

Abel Riensema

7

Stan den Dunnen

 

8

Melle Bosscha

8

Oleg Heuten

 

9

Sam Gebben

9

Karsten Hilbrands

 

10

Stijn Krol

10

Wouter Hollander

 

11

Thom Lanjouw

11

Remon Hoving *

 

12

Levin Moek

12

Tijn Hoogland

 

13

Tobias Stuut

13

Dick Idema

 

14

 

14

Stan Kloutsema

 

15

 

15

Teun Langebeeke

 
   

16

Max Lenstra

 
   

17

Vigo Maris

 
   

18

Tom Mathijssen

 
 

 

19

Gabriel Meijer

 
 

 

20

Jeroen Meertens

 
 

 

21

Sylvie Okken *

 
 

 

22

Yordi Oostra

 
 

 

23

Yannick Pol

 
   

24

Pascal Poort

 
   

25

Stijn Poortman *

 
   

26

Mathijs Posthumus

 
   

27

Nathalie Ratering

 
   

28

Damian Sieger *

 
   

29

Wessel van Soest (k)

 
   

30

Jarin Strijbosch

 
   

31

Brent van de Wide *

 
   

32

Julia Woering

 
         

JO17

Toelichting op de indeling:

Onderstaande indeling is een concept-indeling. Vanuit de spelerspoule JO17-2/JO17-3 worden nog 2 spelers geselecteerd voor JO17-1. De indeling voor de JO17-2/JO17-3 wordt vastgesteld na de bekercompetitie. De spelers met een *-gemarkeerd komen over vanuit VV Eext.

         

 

Trainers JO17

 

JO17-1: Markus Grigo
JO17-2: Peter Thijs
JO17-3: Vacant

 

Trainingstijden

 

Maandag en Woensdag
van 18:30 - 19:45 uur

         

 

JO17-1

 

JO17-2 (   klasse)

 

 

1e klasse

 

JO17-3 (   klasse)

 
 

Leiding: N.n.b.

 

Leiding: N.n.b.

 
         

1

Melvin van der Sloot (k)

1

Niels Alberts

 

2

Gijs van Calker

2

Lars Alkema

 

3

Gijs Hollander

3

Matheo Bazuin

 

4

Bram Maris

4

Victor Bos

 

5

Lars Lokhorst

5

Thom Brouwer

 

6

Joost Bakker

6

Mathijs Buter *

 

7

Jorrit Vegelin

7

Roy Eilert *

 

8

Leonie Huting

8

Emiel Enting *

 

9

Jorrick Dokter

9

Tycho Exterkate

 

10

Wessel Greving

10

Thijmen Feunekes

 
   

11

Sam Franke *

 
   

12

Robbert de Groot

 
   

13

Anne Henstra

 
   

14

Thijs Kramer

 
   

15

Rune Krol * (?)

 
 

 

16

Lucas Kuiper

 
 

 

17

Jurjen Landman

 
 

 

18

Jurjen Lanting (k)

 
 

 

19

Kay van der Meer

 
 

 

20

Lucas Meijer

 
 

 

21

Astin van der Meulen

 
 

 

22

Thomas Post

 
   

23

Roan Pul

 
   

24

Jarno Regien * (?)

 
   

25

Jesse Remmelts

 
   

26

Jannick Spoelman

 
   

27

Sem Stoffers

 
   

28

Alex Terpstra

 
   

29

Max Veninga

 
   

30

Jelmer Versendal

 
   

31

Sander Vredenburg

 
   

32

Timo Volkmer

 

 

JO19

Toelichting op de indeling:

Onderstaande indeling is een concept indeling, in de voorbereiding op het seizoen wordt de definitieve selectie samengesteld.

De keepers Yannick Schut en Stijn Wind worden in de voorbereiding in de gelegenheid gesteld om in beide teams te spelen. Na de voorbereiding volgt de definitieve indeling.

 

Trainers JO19

 

JO19-1: Peter van Dijk en Lars Joel
JO19-2: Hendrik Kolthof

 

 

Trainingstijden

 

Maandag en Woensdag
van 20:00 - 21:30 uur

         

 

JO19-1

 

JO19-2

 

 

Hoofdklasse

 

2e klasse

 
 

Leiding: Peter van Dijk

 

Leiding: Hendrik Kolthof

 
         

1

Yannick Schut (k) ***

1

Yannick Schut (k) ***

 

2

Stijn Wind (k) ***

2

Stijn Wind (k) ***

 

3

Twan Joel

3

Sander Smit

 

4

Mees ten Brinke

4

Doen Hakkeling

 

5

Marten de Groot

5

Niels Kolthof

 

6

Joep Meertens

6

Xander Wekema

 

7

Lex Meertens

7

Yannick Bom

 

8

Max Kamminga

8

Ivan Draaijer

 

9

Ubo Jeuring

9

Jarno Reinders

 

10

Jur Mulder

10

Joran Hilgenga

 

11

Kyan Remmelts

11

Niels Spoelman

 

12

Bas van der Ven

12

Anniek Reinders

 

13

Niels Venema

13

Thijs Kolthof

 

14

Jort Jongejan

14

Daan Hoogland

 

15

Getu Riensema *

 

   

16

Koen Meertens **

 

 

 

17

Lex Rubingh

 

 

 

18

Jelle Siebring

 

 

 
 

* Start de voorbereiding bij de selectie

** Langdurig uit de running i.v.m. operatie

*** Definitieve selectie na de voorbereiding

     

Wilt u lid worden van onze voetbalvereniging?

Nieuwe leden (spelend of steunend) kunnen zich aanmelden door een aanmeldingsformulier in te leveren.

Download aanmeldingformulier