• Voulon Accountants
    Mijn Makelaar Meertens
    Nanninga
    Noordvlees
  • Bouwselect
    Box14
    De Klok Dranken
    Style Hairprofessionals
  • rob
    tos
    coop
    Bust Hoveniers
  • Dries Installatiebedrijf
    perdon fysiotherapie
    JJ Administratie- & Adviesbureau
    sportcafe de Goorns
  • AA en Hunze
    Jumbo Abbas
    Autobedrijf Okken
    Boutique La Vie
  • Totalbility
    Buist
  • rico
    makelaar nu
    jobo
    Hoiting Transport

Indeling jeugdteams VV Gieten JO7 t/m JO13 seizoen 2019-2020

Gepubliceerd op:

Op basis van de concept indeling gepubliceerd d.d. 5/6 jl. en de gesprekken hierna met ouders/verzorgers en binnen de TC zijn er enkele aanpassing doorgevoerd in de teamindelingen.

Onderstaand de gewijzigde teamindeling. Ook hierbij de vermelding dat dit een concept indeling betreft, er kan op elk moment in de voorbereiding op het nieuwe seizoen nog een wijziging worden doorgevoerd, uiteraard gaat dit altijd in goed overleg met de betrokken speler/speelster en de ouders/verzorgers.


JO8-1, JO10-1 en JO10-2

Toelichting op de indeling:

Onderstaande indeling is een concept-indeling.

Vanwege een te kort aan spelers voor een nieuw JO7-team zijn ook de jongste spelers ingedeeld bij de JO8-1. Er wordt wel een JO7-team aangemeld, indien er voor start van de competitie voldoende nieuwe aanmeldingen binnenkomen bestaat de mogelijkheid om de JO8-1 te splitsen in een JO8-1 en een JO7-1.

In de voorbereiding kan er ook nog gekeken worden of er nog een speler vanuit JO8-1/JO10-2 doorgeschoven kan worden naar JO10-2/JO10-1, dit i.v.m. een meer evenwichtig verdeling van spelers over de verschillende teams. Dit gaat uiteraard in overleg met speler/ouders.

           

 

Trainers JO8-1, JO10-1 en JO10-2

 

JO8-1: Peter Thijs
JO10-1: Jens Scholtens en Yvo Reugebrink (begeleiding Daan Scholtens)
JO10-2: Robin Kruize en Jos Huting (begeleiding Daan Scholtens)

 

Trainingstijden

 

Maandag en Woensdag van 16:00 - 17:00 uur

 

 

JO8-1

 

 

JO10-1

 

 

JO10-2

 

3e klasse

 

1e klasse

 

3e klasse

 

Leiding: N.n.b.

 

Leiding: N.n.b.

 

Leiding: N.n.b.

           

1

Bjorn Oostra

1

Sievert Bolland

1

Lars Oostra

2

Tomas Blaauw

2

Toine Smink

2

Stijn Comino

3

Leroy Venema

3

Daan van der Leij

3

David Scheper

4

Teun van Borstelen

4

Jorn Bebingh

4

Sil Brouwer

5

Jente Huizing

5

Scott Tingen

5

Gijs Ottens

6

Tycho Kiers

6

Bram Wolterman

6

David Mellema

7

Robin Alberts

7

Jelte Buerman

7

Luuk Lokerse

8

Gerben Koning

   

8

Yaman Ali Haji Bakkour

9

Nout Glastra

       

10

Roan Weijer

       
           

JO11

Toelichting op de indeling:

Onderstaande indeling is een concept-indeling.
Nog in te delen is Esmee Stuut (nieuw aangemeld).

 

Trainers JO11

 

JO11-1: Jorrick Dokter
JO11-2: Yannick Bom

 

Trainingstijden

 

Maandag en Woensdag van 17:15 - 18:15 uur

           

 

JO11-1

 

JO11-2

   

 

1e klasse

 

3e klasse

   
 

Leiding: N.n.b.

 

Leiding: N.n.b.

   
           

1

Simon van ’t Oever

1

David Kolijn

   

2

Nick van Zelst

2

Sander van Oosterbruggen

   

3

Rafael Rieske

3

Stijn Hilbolling

   

4

Elyezel Kaburo

4

Tiego Enting

   

5

Thije van Elteren

5

Remco de Jonge

 

 

6

Nils Kinds

6

Melle Berk

 

 

7

Thomas Mellema

7

Fanueil Henok Alemseged

 

 

8

Thobian de Groot

8

Casper Klinkhamer

   

9

Jurjen Kamping

9

Jaylani Wiering

   

10

 

10

Daniel Mulder

   
           

JO13

Toelichting op de indeling:

Onderstaande indeling is een concept indeling, in de voorbereiding op het seizoen wordt de definitieve selectie samengesteld.

 

Trainers JO13

 

JO13-1: Marnix Kruize
JO13-2: Sem Bos en Jur Mulder

 

Trainingstijden

 

Maandag en Woensdag van 17:15 - 18:15 uur

           

 

JO13-1

 

JO13-2

   

 

2e klasse

 

4e klasse

   
 

Leiding: N.n.b.

 

Leiding:

   
           

1

Vince Remmelts (k)

1

Otto Oldenziel (k)

   

2

Joran Sobering

2

Twan Scheper (k)

 

 

3

Hugo v. Oostenbruggen

3

Stan Mulder

 

 

4

Fijs Folkerts

4

Marcus van ’t Oever

 

 

5

Nick Siepel

5

Max den Dunnen

   

6

Jasper Post

6

Jesper Beart

   

7

Mike van Krimpen

7

Joey Boelens

   

8

Loeka Felix

8

Dinand Volkmer

   

9

Brent Pronk

9

Niels Popken

   

10

Joris Wigchers

10

Piet Langebeeke

   

11

Wiebe Brilleman

11

Mats Tingen

   

12

Rick Storm

12

Lenn Weites

   

13

 

13

Nathanael Okbamichael Abraham

           
           

Wilt u lid worden van onze voetbalvereniging?

Nieuwe leden (spelend of steunend) kunnen zich aanmelden door een aanmeldingsformulier in te leveren.

Download aanmeldingformulier