• Dries Installatiebedrijf
    Jimm's Restaurant
    JJ Administratie- & Adviesbureau
    sportcafe de Goorns
  • AA en Hunze
    Jumbo Abbas
    Autobedrijf Okken
    Boutique La Vie
  • Bouwselect
    Box14
    De Klok Dranken
  • Mijn Makelaar Meertens
    Nanninga
    Noordvlees
  • Woortman
    Hoiting Transport
    Voulon Accountants
    perdon fysiotherapie

Programma competitie senioren tweede helft seizoen 2017-2018

Gepubliceerd op:

Klik door voor het complete wedstrijdprogramma van de senioren voorjaar 2018.


  28-1-2018  
Thuis team Uit team tijd
Musselkanaal 1 Gieten 1 14:00
Klazienaveen 2 Gieten 2 10:00
     
  4-2-2018  
Thuis team Uit team tijd
Gieten 1 SVV'01 14:00
Gieten 2 Sweel 2 10:00
Gieten 3 Gruno 3 10:00
     
Gieten 5 SVZ 2 10:00
Gieten 6 Titan 3 12:00
     
  11-2-2018  
Thuis team Uit team tijd
Dalen 1 Gieten 1 14:00
Kwiek 3 Gieten 3 11:00
Meeden 2 Gieten 4 10:00
Gieterveen 3 Gieten 5 10:00
     
  18-2-2018  
     
Thuis team Uit team tijd
Gieten 1 HODO 1 14:00
Gieten 2 FC Ter Apel '96 2 10:00
Gieten 3 Bellingwolde 2 10:00
Gieten 4 ASVB 3 10:00
Gieten 5 Valthermond 4 10:00
GKC 3 Gieten 6 10:00
     
  25-2-2018  
Thuis team Uit team tijd
CEC 1 Gieten 1 14:00
Weerdinge 2 Gieten 2 10:00
Gieten 3 Groningen 3 10:00
Gieten 4 WVV 4 10:00
Gieten 5 LEO 5 10:00
Sellingen 3 Gieten 6 9:45
     
  4-3-2018  
Thuis team Uit team tijd
Titan 2 Gieten 2 10:00
Wedde 2 Gieten 3 10:00
Valthermond 4 Gieten 5 10:00
Gieten 6 Nieuw Buinen 3 10:00
     
  11-3-2018  
Thuis team Uit team tijd
Weerdinge 1 Gieten 1 14:00
CEC 2 Gieten 2 10:00
Haren 3 Gieten 3 10:00
Engelbert 3 Gieten 4 9:30
Asser Boys 6 Gieten 5 10:00
Gieten 6 SPW 3 10:00
     
  18-3-2018  
Thuis team Uit team tijd
Gieten 1 Dalfsen 1 14:00
Gieten 2 Musselkanaal 2 10:00
Gieten 3 GSAVV Forward 5 10:00
Gieten 4 Muntendam 3 10:00
Gieten 5 Eext 3 10:00
Buinen 3 Gieten 6 10:00
     
  25-3-2018  
Thuis team Uit team tijd
TWEDO 1 Gieten 1 14:00
Emmen 3 Gieten 2 10:00
Harkstede 2 Gieten 3 11:00
Gieten 4 MOVV 2 10:00
SVDB 2 Gieten 5 10:00
Gieten 6 Musselkanaal 5 10:00
     
  1-4-2018  
Thuis team Uit team tijd
Gieten 1 OVC'21 14:00
Gieten 2 Stadskanaal 3 10:00
     
  8-4-2018  
Thuis team Uit team tijd
EMMS 1 Gieten 1 14:00
SC Rica 3 Gieten 2 10:00
Gieten 3 GSAVV Foward 6 10:00
Kielwindeweer 1 Gieten 4 10:00
SVZ 2 Gieten 5 10:00
Gieten 6 Stadskanaal 4 10:00
     
  15-4-2018  
Thuis team Uit team tijd
Gieten 1 Musselkanaal 1 14:00
Gieten 2 FC Klazienaveen 2 10:00
Gruno 3 Gieten 3 10:00
Gieten 4 Hoogezand 4 10:00
Gieten 5 Annen 4 10:00
Nieuw Buinen 3 Gieten 6 10:00
     
  22-4-2018  
Thuis team Uit team tijd
Gieten 1 Sleen 1 14:00
Gieten 2 Hoogezand 2 10:00
SC Stadspark 4 Gieten 3 10:00
HSC 3 Gieten 4 10:00
Gieten 5 Annen 6 10:00
Buinerveen 3 Gieten 6 10:00
     
  29-4-2018  
Thuis team Uit team tijd
Gieten 1 FC Ter Apel '96 1 14:00
Gieten 2 Emmen 3 10:00
SPW 2 Gieten 3 10:00
Gieten 4 Meeden 2 10:00
Gieten 5 Gieterveen 3 10:00
Gieten 6 GKC 3 10:00
     
  6-5-2018  
Thuis team Uit team tijd
Gieten 3 SC Stadspark 4 10:00
Siddeburen 3 Gieten 4 10:00
Gieten 5 Asser Boys 6 10:00
Gieten 6 JVV 2 10:00
     
  13-5-2018  
Thuis team Uit team tijd
USV 1 Gieten 1 14:00
TWEDO 2 Gieten 2 10:30
Gieten 3 Wedde 2 10:00
Gieten 4 Heiligerlee 3 10:00
Achilles 1894 Gieten 5 10:00
Gieten 6 Gasselternijveen 3 10:00
     
  20-5-2018  
Thuis team Uit team tijd
FC Ter Apel '96 1 Gieten 1 14:00
Gieten 3 SPW 2 10:00
Gieten 4 Siddeburen 3 10:00
Gieten 5 Tynaarloo 4 10:00
JVV 2 Gieten 6 10:00
     
  27-5-2018  
Thuis team Uit team tijd
Gieten 1 CEC 1 14:00
Gieten 2 Weerdinge 2 10:00
Groningen 3 Gieten 3 10:30
WVV 4 Gieten 4 10:00
LEO 5 Gieten 5 10:00
Gieten 6 Sellingen 3 10:00
     

Wilt u lid worden van onze voetbalvereniging?

Nieuwe leden (spelend of steunend) kunnen zich aanmelden door een aanmeldingsformulier in te leveren.

Download aanmeldingformulier